Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm

Zateplení fasád

Technologie zateplení fasád

Zateplení fasád - sanace
Před aplikací zateplovacího systému je třeba provést sanaci betonových konstrukcí, při které používáme vysoce kvalitní malty splňující všechny požadavky na kvalitní reprofilaci.

Zateplení fasád - izolační materiály
Pro zateplování fasád používáme certifikované zateplovací systémy společností Weber a Baumit. Jako izolační materiály používáme polystyren EPS-70F, minerální desky Rockwool, Orsil nebo Nobasil a tvrzené extrudované polystyreny XPS.

Zateplení fasád - omítky
V rámci zateplení fasád používáme několik základních typů omítkovin – silikonové, akrylátové a silikátové. Omítky se vyznačují vysokou životností a stálobarevností. V rámci naší dodávky také poskytujeme poradenství, které řeší vhodnost použití některých omítek při vzniku plísní a řas na fasádách.

                  

Probarvená tenkovrstvá omítka              Dekorativní omítka                               Vzorník barev

 

                         

 Lícovky                                       Imitace kamene                        Imitace dřeva

 

Doplňkový sortiment fasád
Námi zateplené fasády jsou dodávané s doplňkovým sortimentem, jako jsou zakládací lišty, rohové lišty, okapnicové lišty, APU lišty a diletační lišty. Při povrchových úpravách soklu nabízíme různá řešení povrchových úprav omítek, nátěru nebo marmolitu.
Proti vandalům používáme na požádání zákazníků speciální pancéřovou armovací tkaninu, která se nedá prorazit ani promáčknout. Tyto materiály používáme především na sokly do výšky 1NP. Také můžeme dodat ochranný antigrafitový nátěr soklu.

Lešeňové konstrukce
Při rekonstrukci používáme ve většině případů rámové hliníkové lešení s pracovní šířkou 90 až 110 cm. V případě potřeby používáme ochranné sítě a plachty.

Okolí stavby
Po dokončení rekonstrukce a demontáže lešení provedeme vždy úpravu terénu, která obsahuje vyčištění porostu, vyhrabání zbytků stavebních materiálů, vyrovnání, případně dosypání zeminy, vysazení nové trávy a keříků či stromů, popřípadě rovněž květin.

 

Níže je ukázka terénních úprav po realizaci díla na adrese U Měšťanského pivovaru, Praha 7Terénní úpravy po realizaci


Trávník


Kačírek


KvětinyEnergetický štítek Reference Státní dotace Dotace na zateplení Zelená úsporám Rekonstrukce domu Zateplení fasád Výměna oken Financování Úvěry Program Panel Revitalizace

Zateplení fasády Vila Na Petřinách

V dubnu letošního roku naše společnost úspěšně dokončila zateplení fasády rezidenčního objektu Vila Na Petřinách v Praze 6.

> Více
SVJ už mohou opět hlasovat

Zákaz shromažďování a vyhlášení nouzového stavu kvůli onemocnění covid-19 se dotkl také bytových domů – společenství vlastníků jednotek (SVJ). Nyní už mohou opět hlasovat.

> Více
Kvalitní větrání domů a bytů zajistí rekuperace

Čerstvý vzduch je přirozeným požadavkem každého z nás. Přísun čerstvého vzduchu do místností lze zajistit několika způsoby. Kromě větrání se nabízí možnost instalovat do objektu nucené větrání, takzvanou rekuperaci...

> Více

PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o.
Bílenecké nám. 6/4
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry
tel.: +420 266 313 728
info@servisfasad.eu
www.servisfasad.eu

O SPOLEČNOSTI    SLUŽBY    ŘASY A PLÍSNĚ    FINANCOVÁNÍ    DOTACE    
Dnes je 20.10.2020 svátek má: Vendelín


Předpověď počasí >>