Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm

Rekonstrukce lodžií a balkónů

Společnost PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o. provádí komplexní rekonstrukce lodžií a balkónů s cílem dosáhnout vysoké kvality, lepší užitné hodnoty a prodloužení jejich životnosti. Úspěšný výsledek tkví v detailu a my se snažíme v tomto ohledu dosáhnout maxima.

Dbáme na každý detail

Při výběru vhodného použití hydroizolace a přechodů jednotlivých technologických prvků na fasádu řešíme každý detail. Doporučujeme vhodnou ochrannou vrstvu, jako je keramika, přírodní kámen nebo polymerní stěrky. Mrazuvzdorné protiskluzové dlažby používáme v mnoha barevných odstínech a dekorech.
                    

Zábradlí

Zábradlí vyrábíme z ocelových profilů s povrchovou úpravou žárový pozink. Výplně zábradlí dodáváme s bezpečnostními lepenými skly 4,1,4 s možností mnoha odstínů a barev. U železobetonových zábradlí používáme variantně povrchové úpravy probarvených omítek nebo speciální stěrkovací hmoty s nátěrem Sto Metallic, které imitují dojem ocelových konstrukcí.
U zábradlí samozřejmě také provádíme technické úpravy pro zasklívací systém.
Okenní systémy Salamander jsou kompletovány v České republice na plně automatizované lince za přísných kvalitativních norem ISO. Tím je zaručeno provedení v té nejvyšší kvalitě.
Výrobky jsou testovány ve státní zkušebně.

Klienti si mohou vybrat mezi ocelovými profily a hliníkovou konstrukcí.

Velká výhoda hliníkových profilů je nízká váha celé konstrukce, vysoká kvalita a dlouhá životnost, nadčasový design, mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení, bezúdržbová povrchová úprava – komaxit celé škály RAL.
Dále snadná výměna výplní systémem „Click“ a také snadná a rychlá montáž.
Na námi nabízené hliníkové zábradlí lze bezproblémově instalovat zasklívací systémy.

Ukázka některých realizacíKrosenská, Praha 8


Choceradská, Praha 10


Počernická, Praha 10


Konstrukce lodžie


Ukotvení


Parapet


Konstrukce


KompletEnergetický štítek Reference Státní dotace Dotace na zateplení Zelená úsporám Rekonstrukce domu Zateplení fasád Výměna oken Financování Úvěry Program Panel Revitalizace

Zateplení fasády Vila Na Petřinách

V dubnu letošního roku naše společnost úspěšně dokončila zateplení fasády rezidenčního objektu Vila Na Petřinách v Praze 6.

> Více
SVJ už mohou opět hlasovat

Zákaz shromažďování a vyhlášení nouzového stavu kvůli onemocnění covid-19 se dotkl také bytových domů – společenství vlastníků jednotek (SVJ). Nyní už mohou opět hlasovat.

> Více
Kvalitní větrání domů a bytů zajistí rekuperace

Čerstvý vzduch je přirozeným požadavkem každého z nás. Přísun čerstvého vzduchu do místností lze zajistit několika způsoby. Kromě větrání se nabízí možnost instalovat do objektu nucené větrání, takzvanou rekuperaci...

> Více

PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o.
Bílenecké nám. 6/4
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry
tel.: +420 266 313 728
info@servisfasad.eu
www.servisfasad.eu

O SPOLEČNOSTI    SLUŽBY    ŘASY A PLÍSNĚ    FINANCOVÁNÍ    DOTACE    
Dnes je 20.10.2020 svátek má: Vendelín


Předpověď počasí >>