Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm

Partneři

Volná místa

 Samostatná účetní

Náplň práce:

Vedení účetnictví zahrnuje:

  • zaúčtování pokladních dokladů
  • zaúčtování vydaných a přijatých daňových dokladů - faktur
  • zaúčtování výpisů z běžných účtů
  • zaúčtování ostatních účetních dokladů
  • zpracování evidence hmotného a nehmotného majetku
  • zpracování měsíčních uzávěrek
  • zpracování podkladů pro přiznání k DPH a k silniční dani
  • zpracování podkladů pro daňové přiznání k DPPO
  • spolupráci s auditory
  • zastupování společnosti při kontrolách prováděných finančním úřadem

Zpracování mzdové agendy zahrnuje:

  • zpracování měsíčních mezd k výplatám včetně veškerých odvodů na sociální a zdravotní pojištění, příkazů k úhradě, výplatních pásek, podkladů pro zaúčtování do účetnictví
  • vedení mzdových listů a evidenčních listů důchodového zabezpečení
  • provedení ročního zúčtování daně
  • zpracování veškerých hlášení týkajících se mezd
  • zpracování přihlášek a odhlášek zaměstnanců na zdravotní pojišťovny a příslušnou správu sociálního zabezpečení
  • zastupování společnosti při kontrolách prováděných finančním či pracovním úřadem, správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami

Požadujeme:

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- praxi minimálně 5 let v oboru

- znalost práce na PC

- flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost

- znalost účetního systému KONTO-Pro a MRP výhodou

- podvojné účetnictví, DPH, daňové přiznání

- spolupráce s auditorem

- kompletní zpracování mezd

Nabízíme:

- dobré motivační finanční ohodnocení

- administrativní zázemí

- možný i poloviční úvazek

 Místo práce: Praha 8

Termín nástupu: duben/květen 2016

Pro více informací nás kontaktujte:

Tel: 774 361 501

Životopisy posílejte na info@servisfasad.eu

Hledáme nové party/ montážní skupiny na zateplování fasád

Požadavky:

  • 5 - 10 osob
  • dlouhodobá praxe v oboru zateplování budov

 Nabízíme:

  • celoroční spolupráci
  • práce na IČ

Hledáme nové party na výškové práce - opravy a čištění fasád

Aplikace čistících prostředků na fasády, následné čištění.

Požadavky:

  • dlouhodobá praxe v oboru výškových prací

 Nabízíme:

Martin Řezníček - vedoucí stavební výroby

Tel: 774 361 506

 info@servisfasad.eu

Energetický štítek Reference Státní dotace Dotace na zateplení Zelená úsporám Rekonstrukce domu Zateplení fasád Výměna oken Financování Úvěry Program Panel Revitalizace

Češi se bojí, aby jejich panelák neshořel jako budova v Londýně

20.7.2017

Po katastrofickém požáru londýnského obytného domu Grenfell Tower se i Češi bojí, zda zateplení v jejich panelových domech nepředstavuje problém...

> Více
Aktuálně o dotacích

Vážení klienti, přinášíme vám aktuální informace z oblastí dotací...

> Více
Levnější půjčky k dotacím Zelená úsporám

15.3.2017

K dotacím v Zelené úsporám dostanou lidé levnější půjčky...

> Více

PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o.
Bílenecké nám. 6/4
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry
tel.: +420 266 313 728
www.servisfasad.eu

O SPOLEČNOSTI    SLUŽBY    ŘASY A PLÍSNĚ    FINANCOVÁNÍ    DOTACE
Dnes je 25.09.2017 svátek má: Zlata

Předpověď počasí >>