Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm

Partneři

PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o. členem České společnosti pro aplikovanou fotokatalýzu

Členství v ČSAF klientům zaručí , že budou dostávat certifikované výrobky tj. nátěrové systémy s ověřenou fotokatalytickou funkcí na samočistitelnost, odbourávání toxických plynů a mikroorganismů dle ISO a CEN standardních metod v oboru.

Tyto  Certifikáty ČSAF zavádí ve spolupráci s partnerskou Japonskou organizací PIAJ jako jedna z prvých zemí v EU.

Věříme, že členství v této asociaci umožní klientům získat nejen kvalitní materiály, ale hlavně materiály založené na garancích a seriozním výzkumu.

 

O České společnosti pro aplikovanou fotokatalýzu

Je to organizační základna v oboru  fotokatalýzy jejímž hlavním posláním je zajistit vhodné podmínky a pravidla pro uplatnění technologií a výrobků využívající fotokatalýzu v praxi.
Vytvoření předpokladů pro ověřování technických a užitných vlastností výrobků a tím bylo umožněno prosadit nové výrobky a technologie na trh a zároveň ochránit zájmy spotřebitele zárukou jejich kvality a funkce.

Cíle společnosti

Českou společnost pro aplikovanou fotokatalýzu založily organizace využívající princip fotokatalýzy k vývoji nových technologií a výrobků. Hlavním cílem společnosti je vytvoření odborného zázemí, které bude schopné zaručit, že technologie i výrobky mají určité technické parametry a tím i užitné vlastnosti při dodržení existujících předpisů na ochranu zdraví, životního prostředí a pro bezpečnost práce.

Úkolem této společnosti je vytvoření pravidel a postupů zaručujících, že produkt má deklarované vlastnosti, prokazatelnou a stabilní účinnost po dobu použitelnosti, že splňuje technické normy i technické předpisy a že jeho používání neohrožuje ani zdraví ani životní prostředí.

S ohledem na překotný vývoj nových výrobků na principu fotokatalýzy, který vede k tomu, že se na trhu objevuje řada produktů, jejichž užitné vlastnosti jsou sice deklarovány výrobcem, avšak není možné objektivním a spolehlivým způsobem ověřit jejich pravdivost.
Regulace nežádoucích účinků těchto výrobků na zdraví a životní prostředí, která je dána platnými technickými předpisy.
Společnost bude usilovat o omezení těchto rizik na přijatelnou míru s tím, aby úroveň rizika byla vždy v souladu s úrovní výsledků vědeckého bádání v daném oboru a odpovídala požadavkům platných technických předpisů.

Pro více info: www.fotokatalyza.org

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Energetický štítek Reference Státní dotace Dotace na zateplení Zelená úsporám Rekonstrukce domu Zateplení fasád Výměna oken Financování Úvěry Program Panel Revitalizace

Češi se bojí, aby jejich panelák neshořel jako budova v Londýně

20.7.2017

Po katastrofickém požáru londýnského obytného domu Grenfell Tower se i Češi bojí, zda zateplení v jejich panelových domech nepředstavuje problém...

> Více
Aktuálně o dotacích

Vážení klienti, přinášíme vám aktuální informace z oblastí dotací...

> Více
Levnější půjčky k dotacím Zelená úsporám

15.3.2017

K dotacím v Zelené úsporám dostanou lidé levnější půjčky...

> Více

PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o.
Bílenecké nám. 6/4
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry
tel.: +420 266 313 728
info@servisfasad.eu
www.servisfasad.eu

O SPOLEČNOSTI    SLUŽBY    ŘASY A PLÍSNĚ    FINANCOVÁNÍ    DOTACE    
Dnes je 25.09.2017 svátek má: Zlata


Předpověď počasí >>