Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm

Partneři

PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o. členem České společnosti pro aplikovanou fotokatalýzu

Členství v ČSAF klientům zaručí , že budou dostávat certifikované výrobky tj. nátěrové systémy s ověřenou fotokatalytickou funkcí na samočistitelnost, odbourávání toxických plynů a mikroorganismů dle ISO a CEN standardních metod v oboru.

Tyto  Certifikáty ČSAF zavádí ve spolupráci s partnerskou Japonskou organizací PIAJ jako jedna z prvých zemí v EU.

Věříme, že členství v této asociaci umožní klientům získat nejen kvalitní materiály, ale hlavně materiály založené na garancích a seriozním výzkumu.

 

O České společnosti pro aplikovanou fotokatalýzu

Je to organizační základna v oboru  fotokatalýzy jejímž hlavním posláním je zajistit vhodné podmínky a pravidla pro uplatnění technologií a výrobků využívající fotokatalýzu v praxi.
Vytvoření předpokladů pro ověřování technických a užitných vlastností výrobků a tím bylo umožněno prosadit nové výrobky a technologie na trh a zároveň ochránit zájmy spotřebitele zárukou jejich kvality a funkce.

Cíle společnosti

Českou společnost pro aplikovanou fotokatalýzu založily organizace využívající princip fotokatalýzy k vývoji nových technologií a výrobků. Hlavním cílem společnosti je vytvoření odborného zázemí, které bude schopné zaručit, že technologie i výrobky mají určité technické parametry a tím i užitné vlastnosti při dodržení existujících předpisů na ochranu zdraví, životního prostředí a pro bezpečnost práce.

Úkolem této společnosti je vytvoření pravidel a postupů zaručujících, že produkt má deklarované vlastnosti, prokazatelnou a stabilní účinnost po dobu použitelnosti, že splňuje technické normy i technické předpisy a že jeho používání neohrožuje ani zdraví ani životní prostředí.

S ohledem na překotný vývoj nových výrobků na principu fotokatalýzy, který vede k tomu, že se na trhu objevuje řada produktů, jejichž užitné vlastnosti jsou sice deklarovány výrobcem, avšak není možné objektivním a spolehlivým způsobem ověřit jejich pravdivost.
Regulace nežádoucích účinků těchto výrobků na zdraví a životní prostředí, která je dána platnými technickými předpisy.
Společnost bude usilovat o omezení těchto rizik na přijatelnou míru s tím, aby úroveň rizika byla vždy v souladu s úrovní výsledků vědeckého bádání v daném oboru a odpovídala požadavkům platných technických předpisů.

Pro více info: www.fotokatalyza.org

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Energetický štítek Reference Státní dotace Dotace na zateplení Zelená úsporám Rekonstrukce domu Zateplení fasád Výměna oken Financování Úvěry Program Panel Revitalizace

Dotace IROP

Dotace IROP aktuálně...

> Více
Panel 2013+ změna úrokové sazby

Od 1. ledna 2018 dochází ke změně úrokové sazby u programu Panel 2013+ ...

> Více
Nizozemský vzor pro sídliště

Z pražských sídlišť by se mohly stát vyloučené lokality. Vzor pro uzdravování panelových ghett ukazuje Nizozemsko...

> Více

PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o.
Bílenecké nám. 6/4
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry
tel.: +420 266 313 728
info@servisfasad.eu
www.servisfasad.eu

O SPOLEČNOSTI    SLUŽBY    ŘASY A PLÍSNĚ    FINANCOVÁNÍ    DOTACE    
Dnes je 20.06.2018 svátek má: Květa


Předpověď počasí >>